Neden Hemsire.gen.tr üyesi  olmalıyım?
   
 CV bırakmak için üye olmanız gerekmektedir.
Üye Olmak İstiyorum
     Hemşire Talep Formu


Tuğba Aygül

 DUYURULAR
Web sitemiz yeni şekliyle yayına girmiştir..istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız..

 ANKET 
Hastalığınız Durumunda, Tedavi Olmak İçin Hangi Kurumu Tercih Edersiniz?
 özel hastaneler
 devlet hastaneleri
 ssk hastaneleri
 diğer
 bitkisel ilaçlarla hiçbirine gitmeden

 E-BÜLTEN
 E-Bültenimize mail adresinizi ekleyerek gündemi takip edebilirsiniz.
  E-Mail
 
Yoğun Bakım Hemşirelik Kursu Yapılacak
Yoğun Bakım Hemşirelik Kursu Yapılacak

 
Yataklı tedavi kurumları yoğun bakım ünitelerinde çalışan hemşirelerin sertifikalandırılması amacıyla Bakanlığımızca dönemler halinde yürütülen Yoğun Bakım Hemşireliği Kursunun 2009 yılı 1. dönemi 2 Mart – 24 Nisan 2009 tarihleri arasında Adana, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir Kayseri, Konya, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Edirne ve Van olmak üzere ondokuz ilimizde uygulanacaktır.

Bakanlığımıza bağlı eğitim ve araştırma hastaneleri ve üniversite hastanelerinde uygulanacak olan yoğun bakım hemşireliği kurslarına katılacak olan özel hastane çalışanlarından 3584 lira eğitim ücreti alınması Makamın 22 Ocak 2009 tarih ve 2715 sayılı Onayı ile uygun görülmüştür.

İlinizde bulunan tüm yataklı tedavi kurumlarına gerekli duyurunun yapılması, eğitime katılmak isteyenlerce doldurulan başvuru formlarının Müdürlüğünüzce kabul edilmesi, uygun olan başvuruların ekte yer alan Başvuru Değerlendirme Formuna işlenmesi, yalnızca doldurulan formun en geç 13 Şubat 2009 tarihine kadar Bakanlığımıza (hemsire.hizmetler@gmail.com. adresine de 13 Şubat 2009 tarihine kadar gönderilecektir) gönderilmesi, gelen başvuru belgelerinin Müdürlüğünüzce muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen formlar dikkate alınmayacaktır.

 Köşe Yazıları
   
Melek Kılıç
Çocuklarımızı Bulaşıcı Hastalıklardan Koruma Yolları
Uzm. Pedagog Belgin Temur
Dadı, Bakıcı Ve Bebek
Prof .Dr. Olcay Neyzi
Bebek Ve Çocuk Sağlığı
Tuğba Aygül
Anne Bak ‘’vapur‘’
Nesime Güzel
Kadın Sağlığı Toplumsal Cinsiyet Ve Şiddet
Filiz Şeker
Çocuk Dünyaya Geldiğinde Nelere Dikkat Edilmeli?
Asude Oflaz
Doğum Öncesi Eğitimlerin Önemi
Burada Yazmak İstermisiniz?
Burada Yazmak İstermisiniz?

Hemsire.gen.tr Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir. Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 19/04/2012 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
İstanbul özel istihdam büroları derneği
Babysitter - Bakıcı - Bebek bakıcı - Bebek bakıcısı - Cam balkon - Çocuk bakıcısı arıyorum - Dadı rehberi - Dadınız - Çocuk bakıcısı - Danışmanlık rehberi - Danışmanlık şirketleri - Dans - İş İlanları, Eleman İlanları - Ev personeli - E-bakıcı - Evde bakım - Hamile - Hastabakıcı - Hemşire - Huzurevi - İmaj danışmanlık - Medyum- Organizasyon - Online dadı - Özel şoför - Sevgililer günü - Site ekle - Temizlikçi bayan - Temizlik - Yaşlı bakıcısı - Yatılı bakıcı - Yatılı eleman - Yatılı eleman - Yuva rehberi - Aile danışmanlığı - Doğum fotoğrafları - İstanbul temizlik şirketleri - Şengen vizesi - Otel - Tatil -